Ta część ciała często jest pomijana przez pacjentki – na twarz i szyję jeszcze udaje się zaaplikować kosmetyki, filtry ochronne, wykonać zabiegi odmładzające.

Tymczasem skóra dekoltu jest „łatwiejsza w leczeniu” od skóry szyi i zabiegi dają bardzo dobre rezultaty.

W Centrum proponujemy zabiegi kompleksowe na twarz, szyję, dekolt. Pobudzenie tak dużego obszaru do regeneracji, produkcji kolagenu, elastyny daje lepsze efekty, a zabiegi na kilka obszarów są relatywnie tańsze niż zabiegi osobno na twarz, szyję lub dekolt.

Co proponujemy?

– Dermapen – liczne, drobne mikronakłucia – ujędrnia, rozświetla, zmniejsza widoczność zmarszczek.

 

– Biostymulator na bazie kwasu hialuronowego lub kolagenu – wstrzyknięty w odpowiednich punktach rozpływa się w ciągu 24-48 godzin i równomiernie wypełnia skórę i tkankę podskórną.

 

– Laser frakcyjny CO2 – intensywny remodeling skóry następuje w efekcie „podziurkowania” skóry światłem lasera. Seria obejmuje 2-4 zabiegów co 4 tygodnie.

 

– Peelingi chemiczne – złuszczanie naskórka wyrównuje koloryt, rozjaśnia, poprawia wchłanianie substancji odżywczych. Zalecamy serię minimum 3 zabiegów co 2 – 4 tygodnie.

 

– Stymulacja laserem Nd-Yag – Laser Nd – Yag rozgrzewa górne warstwy skóry właściwej, co pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu

 

– Termolifting – podgrzanie skóry do ponad 60°C specjalną głowicą ujędrnia skórę.

Zabiegi