Ta część ciała często jest pomijana przez pacjentki – na twarz i szyję jeszcze udaje się zaaplikować kosmetyki, filtry ochronne, wykonać zabiegi odmładzające.

Tymczasem skóra dekoltu jest „łatwiejsza w leczeniu” od skóry szyi i zabiegi dają bardzo dobre rezultaty.

W Centrum proponujemy zabiegi kompleksowe na twarz, szyję, dekolt. Pobudzenie tak dużego obszaru do regeneracji, produkcji kolagenu, elastyny daje lepsze efekty, a zabiegi na kilka obszarów są relatywnie tańsze niż zabiegi osobno na twarz, szyję lub dekolt.

Co proponujemy?

– Dermapen – liczne, drobne mikronakłucia – ujędrnia, rozświetla, zmniejsza widoczność zmarszczek.

 

– Peelingi chemiczne – złuszczanie naskórka wyrównuje koloryt, rozjaśnia, poprawia wchłanianie substancji odżywczych. Zalecamy serię minimum 3 zabiegów co 2 – 4 tygodnie.

 

– Prophilo – wstrzyknięty w odpowiednich punktach rozpływa się w ciągu 24-48 godzin i równomiernie wypełnia skórę i tkankę podskórną.

 

– Termolifting Zaffiro – podgrzanie skóry do ponad 60°C specjalną głowicą ujędrnia skórę.

 

– Zabieg TURBO – to nasza autorska metoda na wiotką skórę twarzy, szyi i dekoltu. Naprzemienne fotoodmładzanie światłem lasera Nd – Yag (Genesis) z mezoterapią aminokwasową Jalupro – to nie tylko stymulacja komórek skóry do produkcji włókien podporowych, ale także dostarczenie im budulca do syntezy kolagenu i elastyny. Całość to 6 zabiegów co 2 tygodnie.

 

Polecamy zabiegi