Czasem po prostu nie chcemy nic.

Chcemy odpocząć.

Chcemy by ktoś się nami zajął.

Chcemy ukoić nerwy, odciąć szum świata, zwolnić.

Z tą myślą wprowadziliśmy dla Państwa 3 absolutnie cudowne masaże: 60 minutowe KOBIDO, 60 minutowy Masaż SPA i 70 minutowy OSHIN BIAN.

 

KOBIDO – znany jako japoński lifting twarzy to jedna z najstarszych form masażu na świecie. Japońska technika twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie redukując stres. Poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. Składa się z 5 etapów.

 

Masaż SPA – głęboko relaksujący masaż twarzy, szyi i dekoltu, którego skuteczność opiera się na ośmiu bardzo aktywnych etapach procedury zabiegowej. Sam masaż wykonywany jest na kremie z dodatkiem oleju CBD słynącym ze swych kojących właściwości.

 

OSHIN BIAN – to perła wśród zabiegów relaksacyjnych, a nasze pacjentki podkreślają, że nie przeżyły nigdy czegoś podobnego. To głęboki masaż twarzy, szyi, dekoltu, obręczy barkowej, skóry głowy. 96 ruchów, dołączenie pałeczek Bian relaksuje, poprawia ukrwienie tkanek, zmniejsza napięcie oraz liftinguje twarz, szyję, dekolt.

Całość wykonywana jest w przyciemnionym świetle, przy pięknej muzyce i przyjemnym zapachu.

Oshin Bian to doskonały prezent dla ukochanej osoby.

 

 

Zabiegi