Palenie tytoniu, nieprawidłowa pielęgnacja, rozregulowanie funkcji tarczycy, przemęczenie, długie okresy bez słońca albo wręcz przeciwnie przesuszenie i pogrubienie naskórka po intensywnym opalaniu sprawiają, że cera nabiera szarego, matowego koloru.

Jakie rozwiązania proponujemy?

Aquapure – hydropeeling, złuszczanie zachodzi w gabinecie. Istnieje możliwość wykonania tego zabiegu wraz z wtłaczaniem substancji aktywnych, mikroprądami, stymulacją ciepłem lub zimnem.

 

Osocze bogatopłytkowe – to zabieg polegający na pobraniu krwi, odwirowaniu jej a następnie wstrzyknięciu osocza w skórę. Uwalniające się czynniki wzrostu silnie pobudzają skórę do regeneracji, tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastycznych oraz tworzenia nowych naczyń. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, gładsza i rozświetlona.

 

Peelingi chemiczne – Mocne złuszczenie naskórka poprawia i wyrównuje kolor skóry, wygładza, rozjaśnia cerę, substancje odżywcze i antyoksydanty z kremów łatwiej się wchłaniają. Skóra po serii zabiegów złuszczających nabiera zdrowego, różowego koloru.

Najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu serii minimum 3 peelingów co 2 -4 tygodnie.

Zabiegi